Vytvořte si z

domu DOMOV !

+420 608 110 771

Sídlo firmy

Financování

Vyberte si komfortní rodinný dům v příjemném venkovském prostředí v Rezidenci U POTOKA. Při plnění vašich realizačních potřeb u výstavby objektu a při možném financování vám budeme nápomocni.

Financujte nemovitost bez problémů a obtíží. Řešení, vám pomůže nalézt zkušený profesionál. Na základě vašich požadavků a aktuální peněžní situace vám navrhne optimální variantu. 

Kupte si rodinný dům a složte rezervační poplatek ve výši 100.000,- Kč, tato částka se vám na konci splátkového kalendáře odečte od výsledné ceny nemovitosti 

Způsob financování rodinných domů v Rezidenci U POTOKA přesně kopíruje stav dokončenosti jednotlivých etap stavby, kterou můžete neustále upravovat a zlepšovat.

Harmonogram financování 
Splátkový kalendář
Částka
Splatnost
Rezervační poplatek 
100 000,- Kč
splatný po podpisu Rezervační smlouvy, je součástí kupní ceny
I. záloha
15 % z kupní ceny
splatná po podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní
II. záloha
40 % z kupní ceny
splatná po provedení hrubé stavby RD bez garáže - vodorovné + svislé nosné konstrukce (vč. oken)
III. záloha
35 % z kupní ceny
splatná po provedení hrubých podlah, rozvodů ZTI
Doplatek
10 % z kupní ceny (zápočet rezervačního poplatku)
splatný po zaslání písemné výzvy k uzavření Smlouvy o převodu vlastnictví
 

Zvolte si investici, která se průběžně zhodnocuje – zvolte si rodinné domy v Rezidenci U POTOKA. Investujte do domu, ze kterého si vytvoříte domov.

Hypotéka

Nejste si jisti - zvažujete eventuality financování nového bydlení? Využijte možnosti přenechat tyto záležitosti specializovanému úvěrovému poradci Fincentra.

Díky úzké spolupráci s největšími bankovními ústavy je schopen nabídnout ty nejvýhodnější úrokové sazby. Je také zajištěno včasné plnění termínů a v konečné fázi hladké čerpání hypotéky a s tím spojené rychlejší předání nemovitosti klientům. 

Specializovaný úvěrový poradce Fincentra je všem klientům k dispozici v průběhu celého procesu - od porovnání nabídek jednotlivých bank, podpisu žádosti o hypotéku až po následné čerpání. Klientům je nadále k dispozici i v průběnu splácení pro případné dotazy či změny týkající se uzavřené hypotéky.

Fincentrum
Hypoteční poradce:

Martin BÍLEK, DiS

Oblastní ředitel

Popis: Popis: Popis: cid:image001.gif@01CC416C.283D2130

Fincentrum a.s.
Pobřežní 16, Praha 8 - Karlín, 186 00