Vytvořte si z

domu DOMOV !

+420 608 110 771

Sídlo firmy

Lokalita

Vyberte si pro své nadcházející bydlení rodinné domy v Rezidenci U POTOKA a můžete se spolehnout na to, že vše co potřebujete k běžnému žití, budete mít v dostupné vzdálenosti. Ačkoliv obec Telce leží mimo Prahu, doba dojezdu se pohybuje okolo cca 30 minut (40 minut do centra). Školka, škola a pošta jsou v dosahu tří kilometrů. Samozřejmostí je i místní občanská vybavenost. To vše tvoří bydlení uprostřed nádherné přírody, ve zdravém a čistém prostředí. Rezidence U POTOKA je totiž místem, které vám nabídne do všeho něco. 

Nakupování a doprava

Každého nového majitele nemovitosti bude určitě zajímat především občanská vybavenost, která v tomto případě nabízí několik možností. 

Orientační vzdálenosti:

     6 minut – Peruc
                   15 minut – Slaný
                   18 minut – Louny
                   28 minut – Obchodní centrum Šestka, které pokryje jakékoliv vaše potřeby    
         od stanice metra Stodůlky - 25 min
        Telce - Louny - 20 min; Telce - Slaný - 26 min
 

 

Odpočinek a sportovní aktivity

Ochuzeni však nebudou ani občané, kteří vyznávají náležitou relaxaci v přírodě, k čemuž lze využít přilehlé okolí s historicky zajímavou minulostí. Naučná stezka Perucko je seznámí mimo jiné se Zámkem Peruc, Stradonickým rybníkem nebo památným tisíciletým dubem, pod kterým se údajně Božena scházela s knížetem Oldřichem. Vše se nachází v těsné blízkosti, stejně, jako možnost rybaření a využití nejrůznějších sportovních aktivit.

O ty venkovní se vám postará přilehlá cyklostezka, která je vhodná pro MTB a trekingové bicykly. Vedle rezidence je zrekonstruovaný sportovní areál, který disponuje tenisovým kurtem, děstkým hřištěm nebo stolním tenisem. Rezidence U POTOKA, to je spojení příjemných elementů, které jsou zcela nezbytné pro celoživotní, všestranné a spokojené bydlení s rodinou.